Antep Çiğköfte Franchising Bilgi ve Başvuru Hattı : 0541 414 15 50 - 0 332 342 31 51
HAKKIMIZDA

Marka adını ülkemizin güzide tarihi değerlerine sahip Gaziantep yöresinden alan Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta 2002 yılında Konya ilinde açmış olduğu küçük bir dükkân ile sektöre adını altın harflerle yazdırmıştır. Çiğköfte sektöründeki bilgi ve becerilerini kullanarak açmış olduğu bu dükkân ile kısa bir sürede kurumsallaşarak yüzlerce müşterisine lezzet dağıtan tecrübeli bir ekip haline gelen Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta, 2002 yılından bugüne gösterdiği özenli çalışmanın haklı gururunu ve verdiği hizmetin hazzını yaşamaktadır.

Gaziantep yöresinin en meşhur, en leziz, en seçkin ve kaliteli ürünleri ile hazırlamış olduğu çiğköftelerini tüketicisine en üst kalitede sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta yöresinin seçilmiş en kaliteli bulgurunu, tarladan toplandıktan sonra el değmeden entegre tesislerde işlenerek alüminyum folyolarda paketlenen, aflatoksin içermeyen ve Avrupa’ya ihraç edilen isotunu ve yine Antep’te hazırlanıp 5 kıta ve 70 ülkeye ihraç edilen piyasanın en kaliteli ve lezzetli salçası ile harmanlayıp yoğurduğu çiğköftelerini son derece hassasiyet ve titizliğe önem vererek sağlığa uygun bir ortamda el değmeden üretmektedir.

Kalitesini Antep yöresinin eşsiz ürünlerinin tadından alarak Tarihi Antep Çiğköfte Markasını tüm Türkiye’de bilinir bir marka ve lezzet haline getirmiş, kaliteden ödün vermeden müşterilerine sunmayı amaç edinmiştir.

Adımlarını %100 müşteri memnuniyeti üzerine atan Murat Usta, çiğköfte sektöründe güvenilir bir marka olarak zengin yöresel lezzet portföyünü siz değerli müşterilerimize ulaştırmak ve bayiliklerimizi daha fazla kazanç elde eder hale getirmeyi kendine hedef bilmiştir.

VİZYONUMUZ


Tüm müşterilerimizin güvenerek keyifle alış-veriş yapabilecekleri, kalite ve standartlarımızdan ödün vermeden bir fastfooddan daha fazlasını vaat eden, rakiplerine örnek olacak saygın ve piyasa değeri yüksek bir işletme olmaktır.

MİSYONUMUZ


Ahlaki değer ve sorumluluklarının bilincinde müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine en uygun çözüm ve hizmeti sunan, geniş ürün portföyünü ve müşterisine hizmet anlayışını yaygın şube ağı ve alternatif dağıtım kanalları ile toplumun her kesimine hızlı ve etkin şekilde ulaştıran, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir işletme olmaktır.

Tarihi Antep Çiğköftecisi © 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.
Konya Web Tasarım