Antep Çiğköfte Franchising Bilgi ve Başvuru Hattı : 0541 414 15 50 - 0 332 342 31 51
KURUMSAL YAPI

BİLGİ İŞLEM OFİSİ:

Şirket merkezi ile şubelerin bilgi işlem alt yapısını ve iletişimini sağlayan sistem teknolojisine sahip çözüm ofisimiz.

BÜTÇE VE RAPORLAMA:

Maliyet analizlerini yapan ve yönetim stratejilerine göre yıllık plan ve bütçe çalışmasından sorumlu birim.

FİNANS DEPARTMANI:

Kuruluşumuzun finans kaynaklarını en verimli şekilde kullanabilmesi için finans çizelge ve raporlarını hazırlayarak stratejik planların uygulanması için kaynak yönetimi yapar.

SATINALMA BİRİMİ:

Planlanan üretim doğrultusunda tedarik  ve lojistik işlemlerinin hepsini yönetir. En iyi ürün ve hizmetleri en doğru fiyat ve terminde temin eder.

SATIŞ VE OPERASYON:

Büyüme ve kârlılık planlarından sorumlu olan bu bölüm; şirketin kurumsal ve satış operasyonlarının hatasız işlemesini sağlar.

MARKA YÖNETİMİ VE PAZARLAMA:

Müşteri memnuniyeti odaklı pazarlama taktikleri geliştirir. Büyüme ve kârlılık plânları doğrultusunda markayı destekleyen projeler geliştirir.

İŞ GELİŞTİRME:

Değişik stratejilerin geliştirilmesinde, şirketin büyüme politikalarında etkin görev alarak dinamik büyüme hedeflerine ulaşmasını sağlar.

KALİTE YÖNETİMİ:

Belirlenen kalite standartlarımızın uygulanmasını sağlar ve toplam kalitenin artırılmasında görev alır.

İNSAN KAYNAKLARI:

Kurum politikaları ve planlanan gelişim stratejileri doğrultusunda insan kaynağı oluşturmak, sistem içinde çalışan memnuniyetinin sürekliliğini sağlamakla görevli birimdir.

MUHASEBE DEPARTMANI:

Tüm mâlî süreçlerin doğru işlemesi adına kontrol mekanizmasını oluşturur. Resmi kurumlar ile işlemlerin problemsiz yürümesini sağlar.

Tarihi Antep Çiğköftecisi © 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.
Konya Web Tasarım